Świąteczna promocja Nice

Święta tuż, tuż. Nice -  wiodący globalny dostawca rozwiązań Home & Building management and Security – zaprasza do świątecznej promocji, która dla jej uczestników może stać się początkiem wielkiej przygody ze światem inteligentnego domu. Każdy, kto u jednego z przedstawicieli Nice na terenie całej Polski, kupi centralę Yubii Home, otrzyma jeden z trzech smart produktów Nice o wartości do 400 zł za darmo! Promocja trwa do 31.12.2022 r.

Do wyboru są następujące inteligentne czujniki:

 

 

 

Nice Motion-Control: Wielofunkcyjny czujnik bezprzewodowy z funkcją ruchu, temperatury i natężenia światła. Więcej informacji: Motion-Control.

 

 

 

 

 

Nice Door/Window-Control: Czujnik otwarcia drzwi i okien. Posiada wbudowany czujnik temperatury. Więcej informacji: Door/Window-Control.

 

 

 

 

Nice Plug-Control: Inteligentne gniazdko z pomiarem zużycia energii, do urządzeń elektrycznych. Więcej informacji: Plug-Control.

 

 

Centrala Yubii Home to serce i mózg systemu inteligentnego domu. Zarządza wszystkimi elementami automatyki domowej i komunikuje się z nimi - odbiera dane z czujników, przetwarza je i nadaje komunikaty w celu wykonania odpowiednich działań. Umożliwia zintegrowane zarządzanie oświetleniem, osłonami, bramami, drzwiami i oknami, urządzeniami elektrycznymi, multimediami, ogrzewaniem, temperaturą, systemami nawadniania i systemami zabezpieczeń, takimi jak wycieki wody, ulatnianie się czadu i wykrywanie dymu. Automatyczne scenariusze, zdalne sterowanie i kontrola głosowa nad wszystkimi inteligentnymi urządzeniami sprawią, że codzienne czynności staną się prostsze.

Zasady promocji są bardzo proste! Wystarczy tylko 5 kroków!

Kup inteligentną centralę Yubii Home u Partnera Handlowego Nice. Lista punktów sprzedaży dostępna na stronie: www.nice.pl/gdzie-kupic

- Prześlij dowód zakupu centrali (skan lub zdjęcie paragonu lub faktury) wystawiony do 31.12.2022 na adres mailowy firmy Nice: [email protected]

- W treści maila napisz, który smart produkt chcesz otrzymać za darmo.

- Podaj swoje namiary.

- Czekaj na przesyłkę od Nice!

Warto zainteresować się systemem inteligentnego domu Nice, ponieważ jest on:

- łatwy – pozwala zarządzać domem z dowolnego urządzenia, nawet zdalnie,

- elastyczny – można go podłączyć i połączyć z istniejącymi systemami,

- oszczędny – umożliwia optymalizację zużycia energii,

- wygodny – można nim zarządzać również poleceniami głosowymi,

- dyskretny – Twoje dane są zawsze bezpieczne,

- bezpieczny – łatwy do samodzielnego montażu – w razie potrzeby montowany przez specjalistów.

 

 

Oszczędzaj poprzez optymalne zarządzanie zużyciem energii, steruj całym domem z dowolnego miejsca! Nie przegap świątecznej smart okazji! Szczegóły znajdziesz na stronie: https://www.nice.pl/swiateczna-promocja-nice-smart

 

Promocja obowiązuje do końca 2022 roku!