Multimedialny Śpiewnik HDMI Nowoczesny system do wyświetlania tekstów, zdjęć oraz filmów w kościele.

Multimedialny Śpiewnik to urządzenie z prostą obsługą i wieloma ciekawymi funkcjami, pozwala na wyświetlanie tekstów pieśni, dowolnych zdjęć oraz filmów. System składa się z funkcjonalnego urządzenia z dużym ekranem dotykowym oraz bezprzewodowego modułu podłączanego bezpośrednio do ekranu LG Full HD.

Multimedialny Śpiewnik ma zapisane w swojej pamięci 1280 tekstów pieśni oraz 376 refrenów psalmów. System umożliwia tworzenie scen wyglądu, na który składa się ustawienie dowolnego tła wygaszenia, w tym również graficznego (zdjęcie), dowolnej czcionki oraz kolorystyki tekstu i tła pod nim. Wyświetlany tekst ma funkcję auto-zoom, dzięki czemu tekst na ekranie zawsze jest optymalnie duży.  Multimedialny Śpiewnik umożliwia zarządzanie istniejącymi i wpisywanymi nowymi pieśniami z poziomu laptopa, a następnie przenoszenia danych do urządzenia za pomocą pamięci PENDRIVE.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego otwartość na urządzenia zewnętrzne takie jak smartfony, tablety oraz laptopy, bezprzewodowy system transmisji obrazu oraz bezprzewodowe sterowanie wyświetlaniem pieśni za pomocą dotykowego ekranu MS.

Ekrany LG Full HD w ofercie naszej firmy mogą mieć przekątną obrazu nawet do 100”. Standardowe najczęściej montowane wielkości ekranów głównych to 49”, 55” oraz 65” oraz ekranów pomocniczych 32” i 43”. Nasze ekrany posiadają estetyczne i stonowane ramy, tak aby z maksymalny sposób integrowały się z architekturą kościoła. Do systemu można podpiąć bezprzewodowo nieograniczoną ilość ekranów. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy niepowtarzalną ostrość i bardzo dobry kontrast wyświetlanych obrazów, który nie może się równać z projektorami czy tablicami LED montowanymi kiedyś w kościołach. 

Wybierając Multimedialny Śpiewnik postawimy na funkcjonalność, a zamontowane ekrany doskonale wpiszą się w architekturę każdego kościoła dzięki odpowiednim ramą „ozdobnym” natomiast parafianie będą mogli się cieszyć nie tylko  z funkcji wyświetlania czytelnych tekstów pieśni ale również możliwości oglądania zdjęć czy filmów.

 

źródło: Firma PRAIS

Nowoczesna Plebania 1/2017