Trzy cechy dachówek w technologii Cisar

Choć technologia Cisar stosowana jest od ponad 10 lat, pozostaje nadal najnowocześniejszą na świecie technologią produkcji dachówek betonowych. Produkt powstały z jej zastosowaniem posiada trzy cechy nadające mu doskonałość.

Wytrzymałość i gładka powierzchnia

Wytrzymałość dachówek w technologii Cisar zapewniana jest dzięki warstwie nośnej. Dodatkowo wspomaga ją drobnoziarnista warstwa wygładzająca. Zapewnia ona dachówce gładką powierzchnię, a także, co istotne dla jej wytrzymałości, nie przepuszcza wody, zwiększając znacząco mrozoodporność.

Estetyka

Powierzchnia dachówki w technologii Cisar pokryta jest podwójną powłoką Lumino, dzięki której uzyskuje długotrwały kolor i połysk. Ponadto zyskuje ochronę przed działaniem promieni UV i negatywnymi skutkami zmian pogody.

Promocja na wszystkie modele dachówek Braas w technologii Cisar

Do końca sierpnia trwa Rozkręcona Promocja na wszystkie modele dachówek betonowych Braas w technologii Cisar. Więcej informacji znajduje się na stronie www.braas-promocja.pl/.

Modele dachówek w technologii Cisar: Bałtycka, Celtycka, Romańska i Teviva.

 

Zdjęcia zamieszczone w informacji pochodzą z archiwum firmy Monier Braas Sp. z o.o., producenta kompletnych systemów dachowych Braas.


dachy