ORGANIC – NOWOŚĆ W OFERCIE BUSZREM

Oferta Buszrem wzbogaciła się o nowe okładziny ścienne Organic. Jak świetnie prezentują się w domowych wnętrzach, będzie można zobaczyć w programie „Dom Marzeń” na antenie TVN.

Od pierwszego spojrzenia wzrok patrzącego przyciąga fantazyjny wzór okładziny. Z pozoru chaotyczny, w połączeniu z kolejnymi płytami zyskuje rytm, który można zmieniać i przekształcać. Dekor został zaprojektowany przez Grzegorza Nowackiego z firmy Buszrem w sposób umożliwiający zestawianie płyt ze sobą w dowolnych konfiguracjach – zależnych jedynie od fantazji projektanta i wykonawcy.

Surowość betonu jako materiału dekoracyjnego tonowana jest organicznym dekorem. Taka forma „kontrastu” to rzadka umiejętność zachowania równowagi między modą, a ludzką potrzebą estetycznej harmonii we wnętrzach. Fantazyjne wzory płyt inspirowane są naturą. Zaskakujące, że mimo to zachowują abstrakcyjną formę. Dzięki temu ich designerski styl doskonale wpasowuje się w nowoczesne stylizacje wnętrz.

Płyty o wymiarach 30 x 60 i grubości 2,7 cm wykonane są z betonu. Dekoracyjną powierzchnię pokrywa żwirowe kruszywo, a wrażenia surowego, naturalnego piękna zostało spotęgowane efektem śrutowania. Dostępne będą 3 różne wzory płyt. Okładziny Organic wkrótce dostępne będą w sprzedaży.

 

Pierwsze aranżacje z płyt Organic zobaczymy w programie „Dom Marzeń” na antenie TVN.

 

źródło: Buszrem


sciany