XIX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

Nowoczesna Plebania zaprasza na swoje stoisko w pawilonie C stoisko 20

Sacroexpo już od ponad 18 lat stanowi wspaniały dowód na zgodne koegzystowanie sfery sacrum z biznesem. Kielecką wystawę odwiedza corocznie 5 000 gości. Oprócz bogatej oferty produktów dedykowanych kościołom, mają oni możliwość zapoznania się z trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, nowymi technologiami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej. Wśród wystawców nie zabraknie  przedstawicieli firm specjalizujących się w budownictwie, architekturze i rewitalizacji obiektów i nekropolii. Na gości targów czeka przegląd szat i naczyń liturgicznych, a także pełen wachlarz wydawnictw religijnych. Podczas ubiegłorocznej edycji, swoją ofertę przedstawiło ponad 280 wystawców z 13 krajów całego świata: Polski, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Ukrainy, Węgier, Włoch, Hiszpanii, Rosji, Niemiec, Macedonii, Grecji, Portugalii i Słowacji.  O wyjątkowości  targów nie świadczą jednak jedynie imponujące statystyki. Na powierzchni 16 tysięcy metrów kwadratowych mamy bowiem możliwość obserwacji koegzystencji dwóch skrajnych obszarów: sacrum i biznesu.

wydarzenia   sacroexpo   targi