CREATON w konkursie „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017”

Płyta falista z włóknocementu EKOFALA marki CREATON została zakwalifikowana do konkursu „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017”. Celem organizowanego przez redakcję portalu farmer.pl i miesięcznika „Farmer” konkursu jest wspieranie oraz promocja nowatorskich produktów i rozwiązań w branży rolnej.

W tegorocznej odsłonie konkursu „Innowacyjny Produkt Rolniczy” nagrody zostaną przyznane w 8 kategoriach. W kategorii „Budynki inwentarskie i ich wyposażenie”, do dalszego etapu plebiscytu zakwalifikowana została płyta falista z włóknocementu EKOFALA marki CREATON. Ten wytrzymały i zapewniający bezpieczeństwo wyrób może być stosowany zarówno na dachach, jak i elewacjach budynków. Sprawdza się nie tylko w rolnictwie, lecz również w budownictwie mieszkaniowym, gospodarczym i przemysłowym.

Płyta falista z włóknocementu marki CREATON wytwarzana jest z naturalnych surowców w oparciu  o najnowocześniejsze procesy technologiczne. O innowacyjności EKOFALI decyduje przede wszystkim zastosowanie pasków polipropylenowych zatopionych w strukturę płyty, co przekłada się na jej zwiększone parametry wytrzymałościowe do 2500 N/m. Paski te zwiększają również bezpieczeństwo przemieszczającego się po dachu dekarza, nie dopuszczając do jego upadku z dużej wysokości. Produkt posiada także innowacyjny na polskim rynku profil płyty wynoszący 40 mm, dzięki czemu charakter połaci jest bardziej podkreślony. Montaż EKOFALI ułatwiają natomiast odcięte narożniki.

Zwycięskie produkty zostaną wybrane przez jury konkursu, w skład którego wchodzą specjaliści  i dziennikarze redakcyjni. Niezależnie od wyboru jury, najlepsze ich zdaniem rozwiązania wyłonią także internauci – głosowanie internetowe odbędzie się od 16 października do 5 listopada 2017 roku, na portalu farmer.pl, pod adresem: www.farmer.pl/innowacyjny-produkt-rolniczy-2017/glosowanie/

Ogłoszenie wyników konkursu „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017”oraz wręczenie statuetek zwycięskim firmom nastąpi 20 listopada 2017 roku, podczas uroczystej gali zorganizowanej po konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie” na PGE Narodowy w Warszawie.

Zapraszamy do głosowania na płytę falistą z włóknocementu marki CREATON.

 

źródło: CREATON


dachy   wydarzenia