Biżuteria dla domu – kryształki Swarovskiego w aranżacji wnętrz

Gdyby nie wynalezienie elektrycznej maszyny do szlifowania szkła kryształowego, prawdopodobnie dziś nie mielibyśmy możliwości cieszenia się pięknem błyszczących kryształków znanych na całym świecie. Patent Daniela Swarovskiego umożliwił osiągnięcie perfekcji w polerowaniu i cięciu kryształowych ozdób, które na stałe wpisały się w wystrój luksusowych wnętrz.

Nie tylko świat mody oszalał na punkcie kryształków Swarovskiego. Połyskujące ozdoby, które były noszone przez gwiazdy kina oraz upiększały kolekcje ubrań na największych wybiegach, zyskały ogromną popularność. Swarovski to nie tylko biżuteria, ale również detal, który odmienia wyposażenie wnętrz.

Mocny akcent

Kryształki Swarovskiego są znacznie lżejsze od np. diamentów, dzięki czemu możliwe jest ich wykorzystanie nie tylko w jubilerstwie. Wyjątkowa uroda i elastyczność w obróbce pozwoliły na wykorzystanie ich w zdobieniu kominków oraz biokominków.

Kominek stanowi centrum domowego ogniska. Wizja tańczących i połyskujących ogników przykuwa wzrok. W ofercie Kratki.pl, lidera branży kominkowej w Polsce, dostępna jest designerska linia kominków oraz biokominków ozdobionych certyfikowanymi wyrobami Swarovskiego, które potęgują błyszczący efekt.

Luksusowe wnętrze

Kominek Nadia 8 wyróżnia nie tylko efektywne ogrzewanie, ale również monumentalna obudowa z białego kafla z pikowanymi kryształkami. Wkład w standardzie wyposażony jest w zewnętrzną szybę dekoracyjną typu Glass, która optycznie poszerza front wkładu i nadaje mu nowoczesny wygląd. Opływowy kształt i błyszczące ozdoby powodują, że kominek pełni rolę niezwykle ekskluzywnego elementu dekoracyjnego. Model ten służyć może jako ozdoba zarówno domowej przestrzeni, instytucji publicznej, jak i wytwornego wnętrza hotelu lub restauracji.

Biokominek w każdym wnętrzu

Zalety biokominków dostrzegane są przez coraz większą grupę projektantów i miłośników dobrego designu. Bezpieczne, nie wydzielające dymu oraz zapachu urządzenia są nowoczesną alternatywą dla wkładów kominkowych opalanych drewnem. Modele EGZUL z kryształami Swarovskiego to wolnostojące biokominki portalowe, którą tworzą atmosferę tradycyjnych palenisk. Biokominek przyciąga uwagę obudową – ostrosłupami z białego MDF-u. Modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – czerni i bieli – w wykończeniu matowym oraz w połysku. EGZUL od Kratki.pl idealnie wpisze się w wystrój luksusowych wnętrz, którym nada ognistego i eleganckiego charakteru.

Kominki i biokominki zdobione kryształkami Swarovskiego niewątpliwie przyciągają wzrok swoim detalem. Modele z designerskiej kolekcji idealnie wpiszą się w wystrój lub stworzą ekskluzywne wnętrza. 

 

źródło: Kratki.pl