Ogrodzenia posesyjne SAFE HOME

Solidne, stylowe ogrodzenia w trzech wariantach wykonania – Standard, Elegance i Prestige.

Wraz z nowym rokiem nasza oferta poszerzyła się o ogrodzenia posesyjne. To kolejny krok do stworzenia kompletnej oferty stolarki. Klientom nie posiadającym doświadczenia w sprzedaży ogrodzeń oferujemy doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Wystarczy, że wybiorą Państwo wzór ogrodzenia z Klientem, a my wykonamy projekt i przygotujemy wycenę.

Estetyka

Oferujemy Państwu wysokiej jakości, kompletne ogrodzenia przęsła, bramy oraz furtki. Wszystko w kilkunastu, oryginalnych, dopracowanych w każdym detalu, wzorach. Wypełnienie przęseł może mieć klasyczny, prosty lub przybrać bardziej złożony kształt (Standard, Elegance, Prestige). Dzięki temu klient bez problemu wybierze takie, które idealnie będzie współgrało z otoczeniem.

Indywidualny projekt

Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia indywidualnego projektu, dostosowanego do ukształtowania terenu. Jeżeli na posesji, w miejscu montażu ogrodzenia, znajdują się jakieś przeszkody, koniecznie należy wziąć je pod uwagę przy projekcie. Mowa tutaj o zachowaniu stałego dostępu do skrzynek przyłączeniowych elektryczności i gazu, a także śmietnika. Warto także przemyśleć wybór bramy. W zależności od możliwości wynikających z wielkości oraz ukształtowania terenu oferujemy – bramy przesuwne lub bramy rozwierne.

Wysoka jakość

Bez względu na wygląd i kształt przęseł wszystkie ogrodzenia łączy jedno solidne wykonanie. Wszystkie jego elementy wykonane są ze stali cynkowanej. To natomiast zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Niezmienny pozostaje również termin realizacji zamówienia, który wynosi do 6 tygodni w przypadku ogrodzeń z linii Standard.

Dodatki

Bramy oraz furtki naszych ogrodzeń można wyposażyć w szereg dodatków, które sprawią, że zyskają one na funkcjonalności oraz staną się znacznie łatwiejsze w obsłudze. Polecamy uzupełnić je w numer domu, skrzynkę na listy, domofon, klamki i pochwyty. Warto wspomnieć o tym, że już w standardzie bramy uzupełniamy w fotokomórki, dzięki którym brama zatrzymuje się natychmiast po wykryciu jakiejkolwiek przeszkody na swojej drodze. Bramę warto uzupełnić również w napęd oraz lampę sygnalizacyjną.

 

źródło: Eko-Okna


wokol