Uniwersalność dachówki płaskiej

Rosnąca popularność dachówki płaskiej jest nieprzypadkowa. Stanowi ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie na lata, wpisując się w trendy wielu projektów od tych nowoczesnych po klasyczne i nieszablonowe.

Przodujący w obecnych trendach, nowoczesny styl charakteryzuje się prostą formą i czystą linią. Marka BMI Braas posiada w swojej ofercie propozycje nowoczesnych modeli zarówno dla miłośników dachówek ceramicznych, betonowych, jak i blachodachówek. Wszystkie propozycje w nowoczesnym wydaniu występują w różnorodnej kolorystyce, co umożliwia idealne dopasowanie do każdego projektu.

Tegalit Protegon betonowa dachówka – kwintesencja nowoczesnej architektury.

Turmalim ceramiczna dachówka – indywidualne wyrażenie.

 

Aerodek Quadro pierwsza płaska blachodachówka – elegancki minimalizm.

Styl klasyczny nigdy nie wyjdzie z mody, a w szczególności w przypadku dachów spadzistych. Nadający szlachetnego wyrazu zarówno nowym, jak i starszym budynkom. W ofercie BMI Braas znajdziemy klasyczny model, tradycyjną karpiówkę – dachówkę ceramiczną Opal oraz Opal Żłobkowany. Poprzez niewielkie wymiary, daje możliwość stworzenia różnych skomplikowanych form architektonicznych. Ta klasyka w wydaniu marki Braas to mnogość kolorów, dzięki którym można nadać indywidualny charakter swojemu dachowi.

Opal żłobkowany ceramiczna dachówka – historyczna forma, klasyczny wygląd.

Dla projektów nieszablonowych BMI Braas w swojej ofercie przygotowało wyjątkową dachówkę ceramiczną Smaragd o diagonalnym układzie. Jej indywidualny charakter przypominający efekt pokrycia łupkami, nadaje niebanalny wygląd dachowi. Sprawdzi się zarówno przy dachach pochyłych jak i pionowych elewacjach, jako dachówka okładzinowa.

Smaragd ceramiczna dachówka – synonim indywidualnej kreatywności.

 

 

 

źródło: Grupa BMI Polska

 


dachy   dachówka