Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów – nowe filmy Baumit Polska na kanale YouTube

Budowa i wykończenie to temat–rzeka. Można o nich opowiadać w nieskończoność, tym bardziej, że nowo powstałe produkty przynoszą kolejne możliwości i rozwiązania. Baumit jako ekspert w dziedzinie materiałów budowlanych od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Także na platformie YouTube, na której znajdziemy nowe filmy instruktażowe i nie tylko.

 

Obecność marki w popularnym serwisie to kolejny krok do jeszcze efektywniejszej komunikacji z odbiorcami – inwestorami, architektami czy wykonawcami. Na kanale Baumit Polska producent materiałów budowlanych prezentuje innowacyjne produkty oraz technologie, które nie tylko ułatwiają prace wykończeniowe, ale także wspierają filozofię zdrowego mieszkania – budują przyjazny mikroklimat wnętrz i pozwalają oszczędzać energię.

 

Aby mieszkać pięknie

 

Urzeczywistnienie marzeń o pięknym i zdrowym domu zaczyna się od jednego ważnego pytania – „jak to zrobić?” Odpowiedź na nie znajdziemy na kanale Baumit Polska. Marka stworzyła szereg profesjonalnych filmów instruktażowych, które w dokładny sposób pokazują wykonanie danej czynności remontowo–budowlanej. Z filmów dowiemy się, jak krok po kroku wykończyć ściany wewnętrzne różnymi tynkami, gładziami oraz farbami czy jak wykonać tynk dekoracyjny na elewacji. Wiele porad koncentruje się wokół tematyki dekorowania ścian – poznamy technikę zacierania z efektem brokatowym, tepowanie tynku czy sposób na uzyskanie efektu deski lub starej cegły przy użyciu produktów Baumit CreativTop. Specjaliści pokazują także, jak szybko zabetonować słupki ogrodzeniowe czy jak zrobić błyskawiczną posadzkę cementową na izolacji termicznej. Najnowsze filmy prezentują sposoby aplikacji produktów z systemu Baumit Klima czy Baumit Ionit, których zadaniem jest poprawa jakość powietrza w pomieszczeniach.

 

Źródło: www.youtube.com/baumitpolska

 

Gdyby ściany mogły mówić…

 

Eksperci marki naprawdę potrafią „słuchać” i wiedzą, co jest kluczowe przy ich wznoszeniu, aby odwdzięczyły się tym, co najlepsze – zdrowym mikroklimatem wnętrz. O tym, jak ważne jest ocieplenie domu, solidna konstrukcja budynku oraz właściwe wykończenie ścian wewnętrznych dowiemy się z cyklu filmów: „Gdyby ściany mogły mówić…”. Materiały przedstawiają wyniki badań parku badawczego Baumit Viva i prezentują 3 najważniejsze filary filozofii zdrowego mieszkania.

 

Jak remontować, wykańczać czy budować? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w merytorycznych materiałach na kanale Baumit Polska. To wartościowe miejsce w sieci będące wsparciem dla wszystkich, którzy interesują się tematyką remontowo–budowlaną.

 

źródło: Baumit Polska