Nowa łazienka bez remontu

Komu chodzi po głowie remont łazienki, ale nie może się do niego zabrać w obawie przed uciążliwością remontu, powinien rozważyć szybkie, efektowne i niemal nieinwazyjne rozwiązanie, wykorzystując nowy produkt do malowania płytek Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Pozwala on dokonać samodzielnie całkowitej metamorfozy łazienki, uzyskując estetyczny i trwały efekt i to w dowolnym zestawieniu kolorystycznym.

By dokonać metamorfozy łazienki z wykorzystaniem Tikkurila Luja Ceramic Tiles wystarczy bardzo dokładnie oczyścić płytki i fugi z brudu, kamienia oraz tłuszczu, a następnie po prostu pomalować powierzchnię. Tikkurila Luja Ceramic Tiles jest to bowiem rozwiązanie 2w1, które nie wymaga stosowania żadnej farby podkładowej. Należy nałożyć dwie warstwy produktu, używając pędzla do fug i trudno dostępnych miejsc oraz wałka do większych powierzchni, zachowując pomiędzy kolejnymi warstwami 16 godzinny odstęp czasu. W rezultacie w ciągu dwóch dni można uzyskać nowy, niebanalny wystrój bez potrzeby kucia starych kafli. Dodatkowym atutem farby Tikkurila Luja Ceramic Tiles są praktycznie nieograniczone możliwości kolorystyczne – do wyboru jest  ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można stworzyć nawet najbardziej wyszukane aranżacje łazienki.

Pomalowaną w ten sposób powierzchnię charakteryzuje nie tylko piękne wykończenie, ale też wyjątkowa trwałość. Farba ta jest bowiem odporna na wielokrotny kontakt z zimną i gorącą wodą oraz plamy, także te wynikające z kontaktu z detergentami. Jest to rozwiązanie nie tylko szybkie, ale także niezwykle ekonomiczne i realizowane z dbałością o środowisko - pozwala bowiem zaoszczędzić liczbę śmieci i wynoszonego gruzu zgodnie z filozofią ‘less waste’. W proekologiczne postawy wpisują się też opakowania farby, które zostały wyprodukowane z plastiku z recyklingu i mogą być w 100% ponownie przetworzone. 

 

 

Więcej na temat Tikkurila Luja Ceramic Tiles znajduje się na stronie https://tikkurila.pl/produkty/tikkurila-luja-ceramic-tiles.