Dlaczego warto wybrać gwarancję systemową BMI BRAAS dla nowego dachu

Odpowiedni wybór materiałów budowlanych wpływa nie tylko na jakość wykończenia, ale również na wytrzymałość, komfort, a także późniejszą eksploatację. Dlatego też już wybierając projekt, warto wybrać takie materiały, które posiadają gwarancję, a więc zabezpieczają przed ponoszeniem dodatkowych kosztów w przyszłości. BMI Braas chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje 15-letnią gwarancję systemową obejmującą cały system dachowy. W jaki sposób skorzystać z Gwarancji Systemowej BMI Braas?

System dachowy – więcej niż sama dachówka

Dach to nie tylko dachówka, lecz wiele innych elementów pokrycia dachowego, które muszą być ze sobą kompatybilne oraz tworzyć spójną całość zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. BMI Braas oferuje Gwarancję Systemową, która uwzględnia funkcjonalność całego systemu dachowego. Jest to pierwsze tak kompleksowe rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Gwarancja Systemowa obejmuje cały system dachowy, tj. dachówki, a także oryginalne akcesoria dachowe BMI Braas, do których zaliczamy: produkty służące do wykonania warstwy wstępnego krycia, produkty do wentylacji okapu i kalenicy, taśmy i listwy uszczelniające, systemy komunikacji dachowej oraz zabezpieczeń przeciwśnieżnych, system DuroVent, dachówki z kominkiem wentylacyjnym i z odpowietrznikiem instalacji sanitarnej, kosze dachowe, klamry do mocowania dachówek, czy wsporniki do montażu łat kalenicowych. Gwarancja udzielana jest na 15 lat i zapewnia po stronie BMI Braas wymianę, pokrycie kosztów transportu oraz prac dekarskich w przypadku pojawienia się wadliwych produktów.

W jaki sposób można skorzystać z Gwarancji Systemowej?

Należy wybrać dachówki oraz oryginalne akcesoria BMI Braas objęte Gwarancją Systemową, a także skorzystać z usług Certyfikowanego Dekarza Braas, który pomoże wypełnić wniosek gwarancyjny, a także doradzi w kwestii odpowiednich elementów, które powinny zostać zamontowane na dachu. Taki wybór stanowi inwestycję w bezpieczną oraz spokojną przyszłość na lata.

Więcej informacji na stronie: http://gwarancjasystemowa.pl


dachy   braas   wiadomości