Nowy odpływ prysznicowy Linearis Infinity KESSEL

Najniższa wysokość zabudowy na rynku oraz łatwa zabudowa dzięki załączeniu do zestawu wszystkich potrzebnych elementów.

Nowy system odpływów prysznicowych. KESSEL poszerza swoją ofertę produktów odwadniających o nowy, oferujący możliwość wielostronnego dostosowania system odpływów prysznicowych Linearis Infinity .Daje on bezgraniczne możliwości indywidualnego kreowania wyglądu łazienki z odpływem umieszczonym na poziomie podłogi – zarówno w obiektach prywatnych jak i dostępnych publicznie.

 

Odpływ jest dostępny w bogatej palecie kolorów, pokrywa wykonana została ze stali szlachetnej V4A w wersji polerowanej lub szczotkowanej (powierzchnia szczotkowana w kolorach: miedź, brąz i czarny) i różnych długościach, można go dowolnie przedłużać i układać, także w narożach. Stal V4A po raz pierwszy użyta w odpływach prysznicowych jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości, odpornym na korozję przy stałym napływie wody w łazience.

 

Dzięki niskiej wysokości zabudowy wynoszącej jedynie 60 mm, Linearis Infinity 60 jest najniższym odpływem prysznicowym na rynku przekonującym swoją wysoką przepustowością wynoszącą 0,5 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm. Wariant o wysokości zabudowy 90 mm wykazuje przepustowość wynoszącą nawet 0,8 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm. Firma KESSEL oferuje tę nowość produktową jako kompletny zestaw zawierający wszelkie potrzebne do zabudowy elementy. Ułatwia to instalatorom i glazurnikom pracę, ponieważ nie muszą już troszczyć się sami o potrzebny im osprzęt.

 

Kompletny zestaw – wszystkie elementy potrzebne do zabudowy pod ręką

 

Linearis Infinity jest dostępny w siedmiu długościach w przedziale od 800 do 1600 mm. Można go bez ograniczeń przedłużać i łączyć. Nasadę można dowolnie przesuwać w dwóch płaszczyznach i dzięki temu optymalnie dopasować do układu płytek. Niewidoczny system łączników i praktyczny system połączeń zaciskowych pozwala na układanie odpływów w linii prostej oraz aż w trzech zakresach kątów. Poza tym odpływ może zostać bardzo łatwo skrócony po obu stronach o dowolną długość.

 

Seryjnie zamontowane tłumienie drgań i dźwięków minimalizuje hałasy generowane podczas użytkowania i w łatwy sposób może zostać zainstalowane we wszystkich rodzajach podłóg. Wyrównywane są dzięki temu ruchy związane z pracą podłoża. Fabrycznie zamocowany kołnierz zaciskowy z matą hydroizolacyjną spełnia najwyższe wymagania klasy wodoszczelności W3-I według normy DIN 18534. Syfon Megastop z zamknięciem wodnym chroni przed rozprzestrzenianiem się nieprzyjemnych zapachów. Otwory wody przesiąkającej w lekkim korpusie z tworzywa sztucznego (PP) w sposób ciągły odwadniają uszczelniane powierzchnie. Wyjmowany wkład w pokrywie wpustu znacząco ułatwia czyszczenie i konserwację.

 

„Nieograniczone możliwości kreowania łazienki“ – nowy odpływ prysznicowy Linearis Infinity ze stali nierdzewnej V4A oferuje nieskończenie wiele możliwości kreowania wyglądu łazienki.

 

Linearis Infinity 60 dzięki swojej niewielkiej wysokości zabudowy wynoszącej tylko 60 mm jest najniższą konstrukcją odpływu prysznicowego na rynku, a Linearis Infinity 90 oferuje zwiększone wartości przepływu.

 

Odpływ prysznicowy można dowolnie skracać i przedłużać – zarówno w linii prostej za pomocą niewidocznych łączników jak i w narożach za pomocą łączników kątowych.

 

Łatwa zabudowa – kompletny zestaw zawiera wszystkie elementy odpływu prysznicowego oraz potrzebny osprzęt.

 

 

źródło: KESSEL

 


wnetrza   łazienka