Jedynka Grunt - nowa uniwersalna farba podkładowa

Jedynka Grunt to nowa, wysoce efektywna farba podkładowa do wnętrz, która może być stosowana pod różnego rodzaju produkty dekoracyjne do ścian i sufitów, skutecznie poprawiając ich przyczepność oraz zmniejszając zużycie. Jedynka Grunt zapewnia bowiem obniżenie chłonności podłoża przy zachowaniu możliwości „oddychania” pomalowanych ścian.

Jedynka Grunt do biała, wodorozcieńczalna farba gruntująca o matowym wykończeniu. Przeznaczona jest do ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Może być stosowana jako podkład pod nawierzchniowe farby różnych marek i rodzajów - dyspersyjne, lateksowe, akrylowe itp. Nadaje się do aplikacji na tynki, podłoża betonowe, gipsowe, płyty wiórowe czy płyty kartonowo-gipsowe. Może być również wykorzystywana do renowacji starych wymalowań. Ma wysoką wydajność do 10m²/l i zapewnia sprawne przeprowadzenie malowania. Farbę nawierzchniową można bowiem nakładać już po dwóch godzinach od aplikacji Jedynka Grunt.

Więcej informacji nt. nowego gruntu z rodziny Jedynka można znaleźć na stronie: https://farbyjedynka.pl/pl/produkty/jedynka-grunt


wnetrza   sciany   farba