Konsumenci wybierają Termo Organikę

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń otrzymał najwyższe wyróżnienie „Złoty Laur Konsumenta 2018” w kategoriach „Materiały termoizolacyjne” oraz „Producent styropianu”. Prestiżowy plebiscyt wyłonił również najlepsze firmy w kategorii „Systemy Ociepleń”, w której Termo Organika zajęła wysokie II miejsce, zdobywając „Srebrny Laur Konsumenta”.

Laur Konsumenta to najbardziej znany ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłonienie każdego roku najpopularniejszych i najwyższej cenionych produktów i marek w swoich branżach. Plebiscyt odpowiada na pytanie jakie produkty, marki i usługi polski konsument uważa za najlepsze i chętnie poleca innym osobom. Na przyznanie tytułu Laur Konsumenta wpływ mają m.in. następujące czynniki: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności. Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na różnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych. Laur Konsumenta prowadzony jest w każdej kategorii na grupie ponad 1000 respondentów.

- Cieszymy się mogąc powiedzieć, że zdobywanie najwyższego uznania wśród konsumentów staje się dla nas niemal tradycją. To nie przypadek, ale potwierdzenie pozycji lidera rynku ociepleń oraz najwyższej jakości produkowanych przez nas materiałów do ocieplenia budynków. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim respondentom, którzy oddali głos na naszą firmę i jej produkty
- mówił Witold Rams, wiceprezes i członek zarządu Termo Organiki. – Nagrody konsumentów, czy wyróżnienia branżowe jak chociażby „Budowlana Marka Roku” utwierdzają nas w przekonaniu, że warto inwestować w jakość i najwyższe standardy technologiczne, które od lat systematycznie wdrażamy w naszej firmie. We wszystkich fabrykach Termo Organiki każdego dnia działają laboratoria badawczo-kontrolne, w których badana jest każda partia materiałów, na każdym etapie produkcji. Tego typu nagrody bardzo cieszą, ale również motywują nas do dalszej pracy nad poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, których efektem są produkty coraz wyższej jakości.

Jakość Termo Organiki wyróżniana systematycznie od lat

Termo Organika rokrocznie od siedmiu lat otrzymuje najwyższą nagrodę w kategorii „Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. To nie jedyne osiągnięcia firmy. Lider rynku od ponad dekady jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, tj.: „Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości” czy „Laureat Programu Promocji Jakości" przyznawane przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Firma otrzymała również „Orły Polskiego Budownictwa”
- wyróżnienie w kategorii producenci materiałów budowlanych. Wielokrotnie, także w ubiegłym roku, Termo Organika otrzymała złote statuetki Budowlanej Marki Roku 2017 za styropian i system ociepleń. Firma jest również członkiem European Manufacturers of Expanded Polystyrene (EUMEPS)
 - wpływowej organizacji do której należą stowarzyszenia producentów styropianu z krajów Unii Europejskiej.

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna
z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku w Mielcu, od ponad 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości 
płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów od wielu lat jest liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu.

 

źródło: Termo Organika