Beckers Designer Collection - nowość w wersji White

Klasyczna biel stanowi znakomity punkt wyjścia do aranżacji pomieszczeń w każdym stylu. Cechuje ją nie tylko ponadczasowość i smak, ale również zaskakująca łatwość komponowania się z innymi odcieniami. Dlatego tak chętnie wykorzystywana jest w wystroju wnętrz. Teraz ten uniwersalny kolor dostępny jest również w kolekcji farb premium Beckers Designer Collection. Nowość w wersji White pozwoli zaaranżować urzekające wnętrza, w których harmonia będzie naturalnie przeplatać się z elegancją. Ze względu na ceramiczną recepturę farby, zapewniającą łatwe usuwanie plam, piękny efekt bieli zostanie zachowany na dłużej.

 

Jasne barwy sprzyjają wyciszeniu i wprowadzają do pomieszczeń uczucie komfortu i przytulności. Połączenie matowego odcienia White z delikatnym Promenade z palety Beckers Designer Collection ukoi wzrok zestawieniem przywodzącym na myśl nadmorski horyzont. W ten spokojny klimat idealnie wpiszą się wykonane z naturalnych materiałów meble i dodatki, takie jak drewniane siedzisko, wiklinowe klosze czy beżowy dywan z plecionki. Wrażenie bliskości z naturą zbudują też przedmioty, którym możemy nadać nowe życie – zwykły, drewniany pniak świetnie sprawdzi się przy łóżku w roli dizajnerskiego, nocnego stolika. Panujący we wnętrzu swobodny styl łagodnie podkreślą zaś niebieskie poduszki.

Biel wcale nie musi być mdła i bez wyrazu. Wręcz przeciwnie - przy odpowiednim zestawieniu będzie stanowić wdzięczne tło, umiejętnie eksponując oryginalne dodatki. Ulubiona zastawa stołowa w scenerii jasnych ścian pomalowanych farbą Beckers Designer Collection White z praktycznego przedmiotu przemieni się w stylową dekorację, która efektownie ozdobi pomieszczenie.

Nowość Beckers Designer Collection White została stworzona w oparciu o technologie najwyższej jakości farb. Zapewnia wysoką odporność pomalowanej powierzchni i głęboko matowe, antyrefleksyjne wykończenie wnętrza w eleganckiej bieli. Jest przy tym bezpieczna dla zdrowia i środowiska, co potwierdzają rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i międzynarodowy certyfikat EU Ecolabel. Farba dostępna jest w trzech pojemnościach – 2,5, 5 i 10 litrów.

 

źródło: Beckers


wnetrza   sciany   farba   Beckers