Wysmakowana elegancja w stylu Luxurious z Tikkurila

Luksusowe wnętrza urzekają przepychem, elegancją i mnogością rozwiązań, w gustowny sposób łącząc głębokie kolory z nieoczywistymi detalami. Inspirowane wystawnymi salonami odcienie z nowej palety Tikkurila Feel the Color pozwolą wyeksponować wyjątkowy charakter przestrzeni we własnym, niepowtarzalnym stylu Luxurious.

Luksus to termin, którego definicja zmienia się w zależności od osobistych potrzeb i oczekiwań. Wnętrza utrzymywane w tym stylu sprzyjają uwolnieniu artystycznej wrażliwości i śmiałości, wprowadzając do naszej codzienności odrobinę finezji i smaku. Siedem szlachetnych i przywodzących na myśl drogocenną biżuterię kolorów marki Tikkurila pomoże w stworzeniu aranżacji, które zaintrygują bogactwem zestawień, form i barw.

Jeśli chcemy wykreować intymną atmosferę z nutą ekstrawagancji, dobrym pomysłem będzie zastosowanie ciemniejszego koloru ścian. Matowy odcień L429 z palety Tikkurila Feel the Color sprawi, że poczujemy się jak w prywatnej garderobie znanego projektanta mody. Połączenie głębokiej granatowej tonacji z jasnym fotelem w duchu retro w wysmakowany sposób podkreśli niebanalny charakter pomieszczenia. Zestawienie inspirowanych dawnym stylem dodatków z minimalistycznym sekretarzykiem zaskoczy zaś gustowną oryginalnością.

Wystrój w wersji Luxurious umożliwia kreatywną zabawę kontrastem. Jasny odcień H495 doda jadalni elegancji, a aranżacyjny sukces zapewnią elementy w wyrazistych kolorach. Nowoczesny, prosty w formie stół zestawiony z krzesłami reprezentującymi różne style będzie ciekawą designerską przeciwwagą dla wzorzystego dywanu i złotego żyrandola w stylistyce lat 20. Jasny kolor ścian stanowić będzie też idealne tło dla nietypowej i ciekawej w formie roślinności.

 

źródło: TIKKURILA


wnetrza   sciany   farba